ثبت نام سرباز معلم (امریه) آموزش و پرورش استان اصفهان در سال 97

مهلت ثبت نام: 9 اردیبهشت 97

سرباز معلم سال 97

دانلود جزوه و سوالات مصاحبه استخدامی سرباز معلمی

خبر  3 اردیبهشت 97:

جذب سرباز معلم در آموزش و پرورش استان اصفهان:

به اطلاع آن دسته از متقاضیان طرح سرباز معلم می رساند ثبت نام از متقاضیان از تاریخ ۰۴ / ۰۲ / ۱۳۹۷ لغایت ۱۱ / ۰۲ / ۱۳۹۷ صرفاً جهت تدریس در رشته های مورد نیاز مناطق محروم و نیمه برخوردار و با توجه به موارد ذیل انجام می پذیرد . لذا متقاضیان می توانند با مراجعه به سامانه ثبت نام و ارائه مدارک و مستندات به آموزش و پرورش محل سکونت و رعایت ضوابط و مقررات مربوطه نسبت به ثبت نام اولیه اقدام نمایند .
۱٫ ثبت نام از طریق سامانه داوطلبان جذب سرباز معلم متقاضی خدمت در آموزش و پرورش استان اصفهان انجام می پذیرد . لذا متقاضیان می بایست ضمن مراجعه به سامانه مذکور نسبت به ثبت نام اولیه و همچنین تحویل مدارک و مستندات به امور اداری آموزش و پرورش محل سکونت تا مهلت مقرر(حداکثر تا پایان وقت اداری روز سه شنبه ۱۱/ ۰۲ / ۱۳۹۷ ) اقدام نمایند .
تذکر : متقاضیان پس از ثبت نام و تکمیل فرم درسامانه و انتخاب منطقه /ناحیه ثبت نامی می توانند جهت تشکیل پرونده و تحویل مدارک در همان منطقه / ناحیه انتخابی اقدام نمایند لذا ثبت نام آنها در مناطق دیگری به جز منطقه انتخابی امکان پذیر نمی باشد . سازماندهی آنان پس از پذیرش نهایی بر اساس نیاز در مناطق محروم و نیمه برخوردار در استان و توسط اداره کل آموزش و پرورش استان انجام می پذیرد.
داوطلبان باید از سلامت کامل جسمی و روحی روانی مناسب با شغل معلمی برخوردار باشند.
۲٫ ثبت نام فقط برای فارغ التحصیلان دارای مدرک تحصیلی لیسانس و بر مبنای ارتباط رشته تحصیلی با رشته تدریس ( برابر طرح طبقه بندی مشاغل معلمان کشور ) صورت می پذیرد. (مدرک تحصیلی معادل و رشته های پیراپزشکی قابل قبول نمی باشد )
۳٫ اصل برگه سبز اعزام بدون غیبت ممهور به مهر واکسیناسیون در زمان ثبت نام الزامی است . ( صرفاً اعزامی تاریخ ۱ / ۴ / ۹۷ و ۱ / ۶ / ۹۷ )
۴٫ اگر مشمول قبلاً درخواست معافیت پزشکی و یا تحصیلی کرده باشد سازمان وظیفه عمومی اعزام وی را لغو نموده و لذا از لیست سرباز معلم کنار گذاشته می شود . لازم است این افراد در مهلت ثبت نام نسبت به ابطال درخواست معافیت اقدام نمایند . ( در این خصوص از فرد متقاضی تعهد اخذ می گردد . )
۵٫ امریه آموزش و پرورش شامل کسرخدمت نخواهد شد و مدت خدمت دو سال کامل می باشد ، همچنین پس از پذیرش امکان ترخیص جهت ادامه تحصیل وجود ندارد . متقاضیان در صورت کتمان کسر خدمت در هنگام ثبت نام و سپس درخواست استفاده از آن در حین خدمت و یا انصراف از از طرح سرباز معلم جهت ادامه تحصیل ملزم به جبران خسارت مادی ناشی از ” خروج قبل از پایان سال تحصیلی ” و ” هزینه دوره آموزشی بدو خدمت ” و ” دوره آموزش نظامی ” می باشند . ( در خصوص موارد ذکر شده تعهد محضری گرفته خواهد شد )
۶٫ ادامه اشتغال معلمان وظیفه پس از اتمام خدمت موظف غیرمجاز می باشد و انجام خدمت ضرورت هیچگونه حق استخدامی برای افراد ایجاد نمی کند .
۷٫ ثبت نام به معنای پذیرفته شدن نیست و پذیرش نهایی بعد از انجام مصاحبه ، گزینش و کسب امتیاز لازم مشخص خواهد شد .( زمان و مکان مصاحبه بر اساس جدول زمان بندی از طریق سایت اداره کل آموزش و پرورش و سامانه ثبت نام به اطلاع متقاضیان خواهد رسید . اعلام نتیجه نهایی از طریق سامانه مذکور قابل مشاهده خواهد بود .)
۸٫ اعزام پذیرفته شدگان به مراکز آموزشی نظامی در تاریخ ۱ /۴ / ۹۷ انجام خواهد گرفت .
۹٫ مهلت ثبت نام به هیچ وجه تمدید نخواهد شد . در خصوص زمان و مکان مصاحبه از طریق سامانه ثبت نام سرباز معلم و سامانه اداره کل آموزش و پرورش استان اطلاع رسانی خواهد شد .
*مدارک مورد نیاز جهت تشکیل پرونده در ادارات آموزش و پروش مناطق و نواحی :
۱٫ اصل و تصویراز تمام صفحات شناسنامه و کارت ملی ( ۲ سری )
۲٫ سه قطعه عکس جدید پشت نویسی شده
۳٫ اصل و تصویر مدرک تحصیلی
۴٫ اصل و تصویر برگه سبز اعزام به خدمت ( صرفاً اعزامی ۱ / ۴ / ۹۷ و ۱ / ۶ / ۹۷ )
۵٫ فرم تکمیل شده اطلاعات فردی ( فرم گزینش )
۶٫ پرینت فرم شماره ۱ و فرم امتیاز بندی (شماره ۲) از سامانه به همراه کپی مدارک امتیاز آور در فرم.

دانلود جزوه و سوالات مصاحبه استخدامی سرباز معلمی