آخرین خبر از برگزاری آزمون استخدامی وزارت نفت در سال 96

استخدام وزارت نفت

دانلود سوالات عمومی و تخصصی آزمون استخدامی شرکت نفت

 خبر 9 شهریور 96:

«محسن دلاویز» درباره آخرین وضعیت استخدام ۲۵۰۰ نفره وزارت نفت، با رد شایعات منتفی شدن برگزاری آزمون استخدامی وزارت نفت، گفت: بر اساس قوانین و مقررات، برای برگزاری آزمون باید هماهنگی با تمامی دستگاه های ذیصلاح از جمله سازمان امور اداری و استخدامی کشور انجام شود.

مشاور منابع انسانی و اجتماعی وزیر نفت درباره دلایل تاخیر در آغاز فرآیند ثبت نام هم تصریح کرد: برای برگزاری آزمون استخدامی باید یکسری هماهنگی‌ها، برای آگهی استخدام و شرایط داوطلبان علاقه مند حضور در آزمون انجام می‌شد که هم اکنون با رفع اشکالات آماده آغاز ثبت نام آزمون استخدامی وزارت نفت هستیم.

این مقام مسئول با اشاره به رایزنی و گفتگوهای معاونت منابع انسانی وزارت نفت و سازمان اداری و استخدامی کشور برای انتشار آگهی استخدامی، تاکید کرد: تا چند روز آینده انتشار آگهی استخدامی در رسانه‌ها و سپس ثبت نام الکترونیکی آزمون آغاز خواهد شد.

دلاویز همچنین در پاسخ به پرسش  پیرامون بهبود امور رفاهی و نفت کارت‌ها گفت: یکی از اقدامات در دست اجرا افزایش اعتبار نفت کارت‌ها است و امسال اعتبار نفت کارت‌ها با افزایش همراه خواهد شد، که با تصویب میزان درصد افزایش اعتبار متعاقبا اطلاع رسانی خواهد شد.