خبر استخدام 600 نفر در آموزش و پرورش هرمزگان

استخدام آموزش و پرورش

دانلود سوالات استخدامی آموزش و پرورش

دانلود جزوه و سوالات مصاحبه استخدامی آموزش و پرورش

خبر 25 بهمن 96:

با برگزاری آزمون استخدامی ماده ۲۸ که تا پایان سال از سوی سازمان سنجش اطلاع رسانی می‌شود ۶۰۰ نفر جذب آموزش و پرورش هرمزگان می‌شوند.
به گزارش خبرگزاری صدا و سیما مرکز خلیج فارس؛ رئیس دانشگاه فرهنگیان هرمزگان با اشاره به افرایش سهم استان در آزمون استخدامی جدید گفت: امسال جذب براساس نیاز‌های استانی و بیشتر در مقطع آموزش ابتدایی است.
منوچهر ضیایی افزود: امسال ۲۰۲ نفر از طریق آزمون سراسری جذب دانشگاه فرهنگیان شده اند که رتبه‌های ۲۲ نفر از آن‌ها زیر هزار است.
وی در خصوص شروع سومین دوره مهارت آموزان ماده ۲۸ آزمون استخدمی سال ۹۶ هم گفت: از امروز دوره‌های مهارت آموزی شروع می‌شود و به مدت ۱۴ هفته ادامه دارد.
وی گفت: پودمان دوم مهارت آموزان از مهر ۹۷ آغاز می‌شود و مهارت آموزان پس از کسب مهارت‌ها و موفقیت در دوره‌ها از فرودین ۹۸ جذب قطعی آموزش و پرورش می‌شوند.
رئیس دانشگاه فرهنگیان از برگزاری هجدهمین اجلاس سراسری مدیران پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان استانی سراسر کشور از هفته آینده به مدت دو روز به میزبانی پردیس دانشگاه شهید بهشتی بندرعباس خبر داد.
منوچهر ضیایی افزود: این اجلاس با هدف تبیین سیاست‌ها و برنامه‌های دانشگاه فرهنگیان و همچنین رفع چالش‌های پیش روی دانشگاه دوم و سوم اسفند برگزار می‌شود.
۷۵۰ نفر دانشجو معلم در مقطع کارشناسی پیوسته و مهارت آموزی ماده ۲۸ در پردیس‌های دانشگاه فرهنگیان استان تحصیل می‌کنند.

(منبع: خبرگزاری صدا و سیما)