استخدام نیروی انتظامی استان سمنان در دی ماه 96

استخدام نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران سال 96

دانلود نمونه سوالات استخدامی نیروی انتظامی

در مصاحبه استخدامی نیروی انتظامی چه می پرسند؟

خبر 29 آذر 96:

فرمانده انتظامی استان سمنان گفت: برای تکمیل کادر نیروی انسانی موردنیاز نیروهای پیمانی در نیروی انتظامی استان سمنان جذب می‌شود.
به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان به نقل از مرکز اطلاع‌رسانی معاونت اجتماعی فرمانده انتظامی استان ، سردار روح‌الامین قاسمی اظهار داشت: به‌منظور تکمیل نیروی موردنیاز خود در مقطع پیمانی ۵ سال درجه‌داری از بین متقاضیان مرد با مدرک تحصیلی دیپلم با شرایط ذیل استخدام می‌کند.
وی ادامه داد: علاقه‌مندان می‌توانند جهت ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر به مرکز گزینش و استخدام فرماندهی انتظامی استان سمنان واقع در بلوار معلم، بلوار استقلال مراجعه و داوطلبان شهرستان‌های استان نیز به معاونت نیروی انسانی فرماندهی انتظامی همان شهرستان مراجعه کنند .
فرمانده انتظامی استان سمنان با اشاره به رشته‌های موردنیاز این نیرو افزود: کلیه دارندگان مدرک دیپلم در رشته‌های نظری با معدل ۱۲ به بالا با رعایت معیارهای ناجا و فنی و حرفه‌ای و کار و دانش با معدل ۱۴ به بالا می‌توانند جذب این نیرو شوند.
قاسمی گفت: علاقه‌مندان می‌توانند برای اطلاع از شرایط و ضوابط با شماره‌های ۰۲۳۲۱۸۲۴۵۵ و ۰۲۳۲۱۸۲۴۵۶ تماس گرفته و از همکاران ما مشاوره بگیرند.