استخدام دانشگاه علوم پزشکی مشهد
(تکمیل ظرفیت آزمون استخدامی پیمانی آبان ماه ۹۵)

استخدام دانشگاه علوم پزشکی مشهد سال آبان 95

دانلود جزوه و نمونه سوالات مصاحبه استخدامی دانشگاه علوم پزشکی

خبر 14 مرداد 96:

اطلاعیه دانشگاه علوم پزشکی مشهد در خصوص تکمیل ظرفیت رشته پرستاری (منبع: emp.mums.ac.ir)

باستناد نامه شماره ۳۶۳۷/۲۰۹/د مورخ ۷/۵/۹۶ مدیر کل محترم منابع انسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی ، در خصوص احتمال وجود تعدادی از داوطلبان که دارای حد نصاب نمره آزمون استخدام پیمانی آبان ماه ۹۵ بوده، و در انتخاب سهمیه بومی خود دچار اشتباه شده اند ( بومی محل مورد تقاضا یا شهرستان را اشتباهاً بومی استان ثبت کرده اند) و به دلیل قرار نگرفتن در لیست معرفی شدگان، فرصت اصلاح وضعیت بومی آنان فراهم نشده باشد(علی رغم اینکه نمره بالاتری نسبت به معرفی شدگان داشته اند)،دانشگاه علوم پزشکی مشهد در نظر دارد به منظور جلوگیری از تضییع حقوق افراد مزبور، خانمهای شرکت کننده در شغل محل : پرستار – مشهد که در زمان ثبت نام، سهمیه بومی استان یا غیر بومی را انتخاب نموده ولی دارای شرایط سهمیه بومی شغل محل یا شهرستان مشهد می باشند و جهت تشکیل پرونده تاکنون دعوت نگردیده اند، دعوت به عمل آورد.

مشاهده متن کامل خبر


خبر 27 تیر 96:

قابل توجه شرکت کنندگان آزمون استخدام پیمانی آبان ماه ۹۵ در رشته شغلی کارشناس پرستاری ( صرفاً شهرستان مشهد)

۱- جهت تشکیل پرونده روزهای پنج شنبه و جمعه مورخ ۲۹/۰۴/۱۳۹۶ و ۳۰/۰۴/۱۳۹۶ طبق روز و ساعت زمانبندی شده در لیست دعوت شدگان به آدرس: مشهد – بلوار شهید فکوری – روبروی فکوری ۹۴ – شهرک دانش و سلامت مراجعه نمایید.
۲- کلیه دعوت شدگان مراحل قبل که جهت تشکیل پرونده دعوت شده اند و مراجعه نموده اند ودر اعلام نتیجه نهایی جزء پذیرفته شدگان اصلی قرار نگرفته اند نیاز به مراجعه ،پیگیری و تشکیل پرونده مجدد ندارند، بدیهی است پس از بررسی مدارک افراد جدید به همراه سایر افراد بر اساس اولویت بندی قانونی ( سهمیه بومی ، نمرات مکتسبه و …) نسبت به اعلام نتیجه نهایی ایشان اقدام خواهد شد .
۳- با توجه به دعوت از سه برابر ظرفیت نیروی مورد نیاز، بدیهی است تشکیل پرونده و بررسی مدارک به منزله قبولی فرد تلقی نمی‌گردد و شرایط کلیه دعوت‌شدگان در مقایسه با سایر داوطلبان دارای سهمیه مشابه مورد بررسی قرار خواهد گرفت و پذیرش نهایی براساس رتبه افراد و با توجه به ظرفیت مورد نیاز، تعیین خواهد شد. همچنین در صورت نقص در مدارک و مستندات ارائه شده و عدم تأیید اطلاعات ثبت‌نامی، هیچ گونه اعتراضی از طرف داوطلب وارد نخواهد بود.

به کانال آگهی های استخدامی رسمی بپیوندید


۴- با توجه به محدودیت زمانی و همچنین تاثیر مدت سابقه قرارداد در اعلام نتیجه اولیه و نهایی کارکنان قراردادی (مشمول قرارداد کار معین ) جهت تائید مدت قرارداد ثبت شده در زمان ثبت نام آزمون، از هم اکنون، نسبت به تهیه مستندات مربوطه ( سوابق پرداخت حق بیمه با مهر و امضاء ، نامه های اداری و ..) اقدام نمایند.
۵- با توجه به محدودیت زمانی و تاثیر اولویت بومی شغل محل و بومی شهرستان در اعلام نتیجه اولیه و نهایی کلیه افراد از هم اکنون نسبت به تکمیل مدارک بومی طبق دفترچه آزمون استخدامی اقدام نمایند.
۶- در خصوص تکمیل ظرفیت سایر رشته های شغلی در صورت نیاز و صدور مجوزهای لازم از مراجع ذیصلاح از طریق همین سامانه اطلاع رسانی خواهد شد.

تذکرات:
۱- 
عدم مراجعه جهت تشکیل پرونده و عدم ارائه مدارک مورد نیاز در موعد مقرر به منزله انصراف تلقی و از فرایند جذب و بکارگیری حذف خواهید شد.
۲- مهلت مزبور به هیچ عنوان تمدید نخواهد شد.
۳- مدارک ارائه شده و درج شده در پرونده به هیچ عنوان مسترد نمی گردد.
۴- ملاک محاسبه شرایط و مدارک ارائه شده، مفاد آگهی آزمون استخدام پیمانی آبان ماه ۹۵ می باشد.
۵- به مدارک ناقص جهت تشکیل پرونده ترتیب اثر داده نخواهد شد.
۶- با توجه به مجزا بودن پرونده استخدامی از پرونده گزینش از مدارک دو سری تهیه شود.

لیست دعوت شدگان ( به ترتیب حروف الفبا) جهت تشکیل پرونده/ اینجا کلیک نمائید
مدارک موردنیاز جهت تشکیل پرونده / اینجا کلیک نمائید
دریافت فرم اطلاعات فردی / اینجا کلیک نمائید
لطفا از درج تاریخ در فرم خودداری فرمائید
مطالعه دفترچه آزمون، جهت اطلاع از شرایط احراز / اینجا کلیک نمائید